Fundacja Ewy Błaszczak - Janczarskiej

 
 
kl11
Szanowni Rodzice i Dziadkowie,
 
już nie raz udowodniliście jak szlachetne są Wasze serca, pełne miłości, dobroci i życzliwości. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o przychylne spojrzenie na kolejną naszą akcję. Z całego serca pragniemy wspomóc Fundację Ewy Błaszczyk - Janczarskiej „AKOGO?”.
Jeśli macie Państwo w domu stare, niepotrzebne klucze, które już niczego nie otwierają, przynieście je do naszego przedszkola i umieśćcie w specjalnie oznaczonym pudle – z logo fundacji „Akogo?”. Koordynatorki tej szlachetnej akcji przekażą zebrane klucze do zakładów Polskiego Stowarzyszenia Serwisów Kluczowych. Właściciele takich zakładów,  a  także  ich koledzy z punktów, które współpracują ze Stowarzyszeniem czyli ok. 2000 punktów w Polsce, oddadzą je na złom, a pieniądze za pośrednictwem Polskiego Stowarzyszenia Serwisów Kluczowych przekażą  Fundacji "Akogo?".
 
Kochani, pomyślcie, że  stary   klucz,  który  kiedyś  otwierał drzwi  do  Waszego  domu, szafy  czy  szuflady  skrywającej  najgłębsze  tajemnice, teraz  otwiera  Wasze  serca, a  może  także  otworzyć  oczy, usta i  umysły  wszystkich  śpiących, chcących  się  obudzić, by  być  z  nami…
 
Dziękujemy !
Koordynatorki pomocy
Violetta Bajerska  i Ewa Lewandowska

 
kl12