Podziękowania od Prezydenta RP

100 – lecie odzyskania Niepodległości to wielka sprawa dla całego kraju, narodu i Europy, dlatego i my  chcieliśmy przyłączyć się, dołożyć choć małą cegiełkę do tego wielkiego święta. Dzieci z grupy "Odkrywcy" wraz z nauczycielkami Panią Violettą i Panią Ewą wpadły na pomysł napisania książeczki – bajki, która przekaże wartości patriotyczne innym dzieciom. Ponieważ zawsze staramy się pozyskać do współpracy rodziców i tym razem zyskaliśmy ich aprobatę i pomoc i tak wspólnymi siłami dzieci, rodziców i nauczycieli powstała bajka „Poznajcie Anielę, która urodziła się w niedzielę.” To był niewątpliwie wspaniały prezent przygotowany przez dzieci, które kończyły edukację przedszkolną.

okladka

Egzemplarz książki został również wysłany do Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Pozdrowienia od Prezydenta RP

Teraz otrzymaliśmy podziękowania zarówno od Pana Prezydenta, jak i Jego Kancelarii.

Pismo_Kancelaria Prezydenta RP