Akademia Aquafresh

Ogólnopolski Program Edukacji Zdrowotnej „Akademia Aquafresh” koncentruje się na profilaktyce stomatologicznej dzieci w wieku przedszkolnym. Akademia Aquafresh została powołana z myślą o ochronie zdrowia dzieci, żeby poprzez działania edukacyjne wytwarzać w nich potrzebę dbania o higienę jamy ustnej, a w konsekwencji zmniejszyć tak poważny problem, jakim jest próchnica u dzieci w Polsce.

akademia aquafresh

W tegorocznej edycji Akademii Aquafresh postanowiliśmy pobić Rekord Guinnessa w największej liczbie osób myjących zęby w tym samym czasie.

Rekord będziemy ustanawiać 30 września 2014 r. o godzinie 12:00. Przez 2 minuty wspólnie z Pastusiami ząbki będą szczotkować dzieci w całej Polsce!

Ustanowiliśmy nowy Rekord Guinnessa!

Polskie przedszkolaki z Akademii Aquafresh pobiły rekord Guinenessa w myciu zębów w jednakowym czasie.

Ząbki szczotkowało z nami 257 500 dzieci.