Nasze sukcesy

Dzieci z naszego przedszkola chętnie uczestniczą w konkursach, przeglądach, imprezach i akcjach, które organizowane są przez różne instytucje. Mają one wówczas możliwość rozwijania własnych zainteresowań, uzdolnień, doskonale się bawią, a także kreują wizerunek naszego przedszkola w środowisku lokalnym.
Odnoszą również liczne sukcesy. Oto niektóre z nich:

ROK 2023

II miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie ekologicznym „Eko-laurka dla mamy” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 9 w Toruniu.

II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Kreatywny Portret Mikołaja Kopernika” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 18 w Toruniu.

I miejsce w II edycji Międzyprzedszkolnego Turnieju Języka Angielskiego MALI GIGANCI zorganizowanego przez Przedszkole Miejskie nr 5 im. Juliana Tuwima oraz Mr. Rabbit.

ROK 2022

I miejsce i wyróżnienie w konkursie plastycznym  „Książka moim przyjacielem” zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 3 w Toruniu.

I miejsce w konkursie plastycznym pt. „Jesień kolorami malowana” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu.

III miejsce w konkursie plastycznym „Jesień kolorami malowana”  zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 17 im. gen. Józefa Bema w Toruniu.

I miejsce w konkursie piosenki w języki angielskim pt. „Christmas Time”– zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 6 im. Wandy Chotomskiej w Toruniu.

Wyróżnienie w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenki Przyrodniczo-Ekologicznej „Wesoły Pałacyk” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 6 im. Wandy Chotomskiej w Toruniu.

III miejsce w konkursie anglojęzycznym pt.  „Easter Time – Angielskie inspiracje na różne okazje” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 15 im. Czesława Janczarskiego w Toruniu.

III miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Każdy dobrze wie, jak bezpiecznie bawić się – jestem bezpieczny zimą” zorganizowany przez Szkołę Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu.

Wyróżnienie w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. „Mój Bałwanek” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 16 w Toruniu.

III miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Mój Przyjaciel Zwierzak”  zorganizowanym przez Oddziały Przedszkole przy Szkole Podstawowej SP 16.

I, II i III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Christmas Card” dla przedszkoli i uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej organizowany przez Szkołę Podstawową nr 18 w Toruniu.

I miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie „Za co kocham moje miasto” zorganizowanym przez SP nr 16 w Toruniu.

I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Wiosenne nakrycie głowy” zorganizowanym przez Szkołę Podstawowa nr 14 w Częstochowie.

I miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie „Baśnie Braci Grimm”  zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 16 w Toruniu.

ROK 2021

Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Azjatycka wyprawa moich marzeń” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 34 w Toruniu.

I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Azjatycka wyprawa moich marzeń” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 34 w Toruniu.

Wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym „Toruń oczami dziecka” zorganizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Toruniu.

I miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie plastyczno-logopedycznym „Komiks logopedyczny”  zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 3 w Toruniu.

I miejsce w konkursie recytatorskim „Dla Halika recytujemy, o świecie słowem malujemy” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 12 w Toruniu.

II miejsce w konkursie literacko-plastycznym „Przyroda wierszem pisana i obrazem malowana” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 12 w Toruniu.

III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastyczno-językowym „Christmas Card” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 18 w Toruniu.

Wyróżnienie w  konkursie „Christmas Time – angielskie inspiracje” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 15 w Toruniu.

ROK 2020

III miejsce w zawodach sportowych zorganizowanych przez Szkołę Podstawową Nr 18 w Toruniu.

II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastyczno-językowym „Christmas Card” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 18 w Toruniu.

III miejsce w  konkursie plastyczno-ekologicznym „Dziuple, gniazda, nory i inne domki leśnych zwierząt” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 3 w Toruniu.

Wyróżnienie w konkursie zorganizowanym z okazji 100. rocznicy powrotu Torunia do wolonej Polski „Za co kocham moje miasto”.

II miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie fotograficznym „Piękno wolnego miasta Torunia w obiektywie” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 12 w Toruniu.

I miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Toruńskie witraże”  zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne Jacek i Agatka w Toruniu.

2 wyróżnienia w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Mój przyjaciel zwierzak” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 16 w Toruniu.

II miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie fotograficznym „Piękno wolnego miasta Torunia w obiektywie” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 12 w Toruniu.
ROK 2019
II miejsce i wyróżnienia w konkursie piosenki, pn.: „Gratka dla 6- latka” w Językowej Społecznej Szkole Podstawowej GEM.

III miejsce w konkursie plastycznym „Na rodzinę można zawsze liczyć” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 12 w Toruniu.

Wyróżnienie w międzyprzedszkolnym konkursie plastyczno-ekologicznym zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 3 w Toruniu „Ptaki wokół nas”.

III miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie „Mój przyjaciel zwierzak” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 16 w Toruniu.

Nagroda w II Miejskim Konkursie Piosenki Przedszkolnej, pn.: „Muzyczna Tęcza” zorganizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej Dom Harcerza w Toruniu – kategoria soliści.

I i II miejsce w konkursie plastycznym „Co w przyrodzie piszczy” zorganizowanym przez Przedszkole Prywatne „Mały Światek” w Toruniu.

III miejsce w zawodach „Lubimy gry i zabawy ruchowe” zorganizowanych przez Szkołę Podstawową Nr 18 im.  Arkadego Fiedlera w Toruniu.

Wyróżnienie w konkursie plastyczno – przyrodniczym, pt.: „W świecie roślin i zwierząt” zorganizowanym przez Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3 w Kętach.

ROK 2018

I miejsce w konkursie Kolęd i Pastorałek zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne Gucio Integracyjne w Toruniu.

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „Postać Świętego Mikołaja na sportowo” zorganizowanym przez SP Nr 8 w Toruniu /2018 r./III miejsce w konkursie plastycznym „Mój ulubiony bohater z bajki” zorganizowanym przez SP Nr 6 w Toruniu.

III miejsce w „Konkursie na najsympatyczniejszą grupę przedszkolną”, „Gazetę Pomorską”, „Dziennik Toruński Nowości”, Express Bydgoski”.

I miejsce w konkursie plastycznym „Najpiękniejszy zabytek mojego miasta” zorganizowanym przez Przedszkole Nr 113 „Akademia Przedszkolaka” we Wrocławiu.

II miejsce w konkursie plastycznym „Wiosenka, wiosenka, zielona panienka” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 20 w Sosnowcu.

II miejsce w konkursie plastycznym „Mój ulubiony bohater zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 7 w Toruniu .

Wyróżnienie w konkursie „Piernikolandia MMS z Torunia” zorganizowanym przez Przedszkole Nr 6 w Toruniu.

II miejsce w XII Toruńskim Biegu im. Jana Pawła II w kategorii „Przedszkolaki-dziewczęta” .

III miejsce w XIII Międzyprzedszkolnym konkursie grafiki komputerowej Julianek-Paint „Pocztówka z Polski” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 5 w Toruniu .

II miejsce w konkursie czytelniczo-plastycznym „Mój ulubiony bohater z bajki” zorganizowanym przez Szkołę odstawową Nr 6 w Toruniu .

I miejsce i wyróżnienie w konkursie plastycznym „Mój ulubiony wiersz Juliana Tuwima” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 5 w Toruniu.

III miejsce, wyróżnienie w konkursie plastycznym „’Wiosenne dźwięki na eko-instrumentach” zorganizowanym przez Prywatne Przedszkole Jacek i Agatka.

Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Zima odchodzi, wiosna przychodzi” zorganizowanym przez Przedszkole Prywatne „Skrzat” w Toruniu .

I miejsce w konkursie plastycznym „Dzieło sztuki z odpadów – W morskiej otchłani” – zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 35 w Toruniu.

Nagroda w konkursie „Zabawka sensoryczna” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 10 w Toruniu.

III miejsce w konkursie plastycznym „Wiosenny pejzaż” zorganizowanym przez Prywatne Przedszkole „Krasnal” w Toruniu.

III miejsce w konkursie plastycznym „Muzyką Chopina malowane” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 17 w Toruniu.

Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie „Stroik wiosenny” zorganizowanym przez Samorządowe Przedszkole w Łącku.

ROK 2017

Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Mój literacki bohater” zorganizowanym przez Przedszkole Prywatne „Mały Światek” w Toruniu /2017 r./III miejsce w konkursie plastycznym „Godło Polski” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 12 im. Wł. Szafera w Toruniu.

I i IIII miejsce w konkursie plastycznym „Kwiecień – Plecień” zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne BIM-BAM-BINO w Toruniu.

III miejsce w konkursie plastycznym „Najpiękniejsze zabytki Torunia” zorganizowanym przez Prywatne Przedszkole „Krasnal” w Toruniu.

Wyróżnienie  w konkursie plastycznym „Mój ulubiony wiersz Juliana Tuwima” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 5 w Toruniu.

III miejsce i wyróżnienie  w konkursie plastycznym „Domy z bajek i baśni” zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne Jacek i Agatka w Toruniu.

I i III miejsce w VIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Ilustracje do toruńskich legend” zorganizowanym przez SP Nr 32 w Toruniu .

ROK 2016

I miejsce w konkursie „Moje trofeum leśne” zorganizowanym przez SP Nr 24 w Toruniu.

Nagroda w konkursie plastycznym „Zaczarowana Zielona Aleja” zorganizowanym przez Fundację Pro Theatro w ramach realizacji projektu pt. Spektakl dla najmłodszych: „Ostatnie drzewo” impulsem do sadzenia Zielonej Alei Przedszkolaka – edukacja ekologiczna poprzez sztukę”,

II miejsce w konkursie plastycznym „Moja rodzina” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 12 w Toruniu.

II miejsce w konkursie plastycznym na najciekawszą ilustrację do utworu D. Wawiłow pt. „Posłuchajcie bajki nowej prostokątnej i kwadratowej” zorganizowanym przez Przedszkole „Krasnal” w Toruniu.

II miejsce w konkursie plastycznym „Wesoło i bezpiecznie jest zimą” zorganizowanym przez Prywatne Przedszkole „Skrzat” w Toruniu.

ROK 2015

III miejsce w konkursie plastycznym „Jeż” zorganizowanym przez Przedszkole Delfinek w Toruniu /2015 r./Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Koty świata” organizowanym przez Ogród Zoobotaniczny w Toruniu.

Nagroda w VII międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Ptaki Europy” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 10 w Toruniu.

Nagroda i 2 wyróżnienia w konkursie plastycznym „Skrzydlaci przyjaciele” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 64 w Białymstoku.

III miejsce i 2 wyróżnienia w konkursie plastycznym „Brzydkie zwierzę” do wiersza Danuty Wawiłow zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne BIM-BAM-BINO.

Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Mój przyjaciel zwierzak” zorganizowanym przez ZS Nr 14 w Toruniu.

ROK 2014

4 nagrody w konkursie plastycznym ,,Bądź widoczny, bądź bezpieczny” zorganizowanym przez firmę Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z. o. o. przy współpracy Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej w Toruniu oraz Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Toruniu.

III miejsce w konkursie plastycznym ,,Wyczaruj zimowy obrazek za pomocą dwóch kolorów” zorganizowanym przez Przedszkole Krasnal w Toruniu.

3 laureatów II edycji międzyprzedszkolnego konkursu „Różaniec – skarb, który trzeba odkryć” .

Nagroda w konkursie plastycznym „Mój ulubiony wiersz Juliana Tuwima” zorganizowanym przez PM Nr 5 w Toruniu.

II miejsce w konkursie plastycznym „Unia Europejska – niezwykłe miejsca, niezwykli ludzie” zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne Jacek i Agatka.

I miejsce i wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Figle Małpki Fiki Miki” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 16 w Toruniu.

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Mój bohater z bajki angielskiej” zorganizowanym przez Tęczowe Przedszkole Nr 175 w Łodzi.

ROK 2013
Nagroda i wyróżnienie w Konkursie Plastyczno – Technicznym „Ekologiczny instrument muzyczny” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 10 w Toruniu.

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Przygody Kubusia Puchatka i jego przyjaciół” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie w Gaszowicach /2013 r./I i III miejsce w Konkursie Plastycznym „Dzieło sztuki z odpadów” zorganizowanym przez Przedszkole przy Szkole Podstawowej Nr 35 w Toruniu.

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Kolorowa wierszykarnia ” zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne Bim-Bam-Bino w Toruniu.

Wyróżnienie w Przeglądzie Plastycznym „Kolorowe obrazki z życia przedszkola” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 2 w Toruniu.

II miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Bajki i baśnie europejskich pisarzy w oczach dziecka ” zorganizowanym przez Przedszkole Nr 33 w Elblągu.

I miejsce i wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój przyjaciel zwierzak” ” zorganizowanym przez Zespół Szkół Nr 14 w Toruniu.

ROK 2012

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Choinka rysowana komputerową myszką” zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Słyszę Serce” w Łodzi.

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ilustracje do toruńskich legend ” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 32 w Toruniu.

Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Chrońmy nasze lasy ” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 2 w Aleksandrowie Łódzkim.

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zając Wielkanocny” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 15 w Będzinie.

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Biedroneczki są w kropeczki” zorganizowanym przez Przedszkole Gminne w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaktorowie.

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moja przygoda ze sportem” zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 3 w Siedlcach.

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ślimak, ślimak pokaż rogi ” zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 55 w Katowicach.

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kolorowa wiosna” zorganizowanym przez Publiczne Przedszkole w Rusku.

Wyróżnienie w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Przyroda w oczach dziecka ” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 4 w Białymstoku.

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie dla Nauczycieli i Przedszkolaków „Gdy myślę woda… ” , który jest częścią projektu „Wodny świat” zorganizowanym przez Publiczne Przedszkole w Kolbuszowej i greckie przedszkole w Nea Santa.

2 nagrody w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Ptaki wielobarwne cudaki” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 10 w Toruniu.

I miejsce i wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Rodzina w oczach dziecka” zorganizowanym przez Przedszkole Nr 33 w Elblągu.

ROK 2011

Nagroda za Przebój Muzycznej Łąki w kategorii „Zespół” – konkurs zorganizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Dom Harcerza” w Toruniu.

II miejsce w Konkursie Grafiki Komputerowej „Julianek – Paint” – „W świecie kształtów” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 5 im. J. Tuwima w Toruniu.

Nagroda w IV Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Mój ulubiony wiersz J. Tuwima” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 5 im. J. Tuwima w Toruniu.

III miejsce i wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Miny i grymasy” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 16 im. Cz. Janczarskiego w Żorach.

Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moja mama i ja” zorganizowanym przez Klub Przedszkolaka „Bociek” w Boćkach.

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej „Wiosna w ogrodzie, polu i sadzie” zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne im. Kubusia Puchatka w Sarnowie.

2 nagrody w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Ptaki wielobarwne cudaki” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 10 w Toruniu.

II miejsce w Konkursie Plastyczno – Technicznym „Kosmiczne pojazdy” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 6 w Toruniu.

ROK 2010

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Moja rodzina i ja” zorganizowanym przez Przedszkole Prywatne „Mały Światek” w Toruniu.

2 wyróżnienia w Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna ” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 10 w Toruniu.

Nagroda za Przebój Muzycznej Łąki w kategorii „Solista” – konkurs zorganizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Dom Harcerza” w Toruniu.

ROK 2009

Nagroda za Przebój Muzycznej Łąki 2009 w Jubileuszowym Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej pod patronatem Prezydenta Miasta Torunia zorganizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Dom Harcerza” w Toruniu.

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Mój przyjaciel pluszowy miś” zorganizowanym przez Zespół Szkół Nr 16 w Toruniu.

2 wyróżnienia w Konkursie Plastycznym „Zabawka moich marzeń” zorganizowanym przez Przedszkole Prywatne „Mały Światek” w Toruniu.

II miejsce w Konkursie „Poznaj misie” zorganizowanym przez Haribo Sp. z o.o. w Warszawie.

ROK 2008

I miejsce w Konkursie Plastycznym „I ja też będę sportowcem” zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne Krasnal w Toruniu.

Wyróżnienie w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Tu jest ładnie, tu jest brzydko” zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne Słoneczko w Toruniu.

ROK 2007

II miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Grafiki Komputerowej „Mój przyjaciel z dalekich stron” zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne „Jagódka” w Bydgoszczy.

3 wyróżnienia w Konkursie Plastycznym „Toruń – piernikowe miasto” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 4 w Toruniu.

Wyróżnienie w III konkursie grafiki komputerowej „Julianek – Paint” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 5 w Toruniu.

II miejsce w konkursie plastycznym za najpiękniejszą ilustrację do polskiej legendy – „Legenda o złotej kaczce” zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne „Krasnal” w Toruniu.

Dwie główne nagrody w konkursie plastycznym „Najpiękniejsze anioły”.

II miejsce w Turnieju Sportowym „Żyjmy zdrowo czyli sportowo” zorganizowanym przez Zespół Szkół Nr 8 w Toruniu.

I miejsce w Konkursie Plastycznym „Barwy jesieni” zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne Krasnal w Toruniu.

ROK 2006

II miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Kosmiczna podróż” zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne „Słoneczko” w Toruniu.

Wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Rosnę zdrowo” zorganizowanym przez Prywatne Przedszkole „Pod Muchomorkiem”.

ROK 2005

V miejsce w Konkursie Plastycznym „Rosnę zdrowo” zorganizowanym przez Przedszkole Prywatne „Pod Muchomorkiem” w Toruniu.

2 wyróżnienia w Konkursie Plastycznym „Toruń i jego zabytki” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 4 w Toruniu.

II miejsce i 2 wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Wiosna w oczach dziecka” zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 16 w Częstochowie.

Wyróżnienie w Konkursie Literackim „Wiosna w wierszu” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 75 w Krakowie.

II, III miejsce, 2 wyróżnienia w IV Edycji Międzyszkolnego Konkursu „Moje trofeum leśne” zorganizowanym przez LIGĘ Ochrony Przyrody, PTTK.

ROK 2004

Nagroda w III Międzyszkolnym Konkursie Twórczości Dziecięcej „Uczciwość” zorganizowanym przez Zespół Szkół Nr 16 w Toruniu.

I miejsce w VI Mistrzostwach Przedszkolaków w tańcu towarzyskim zorganizowanych przez Stowarzyszenie Promocji Tańca „STYL” w Toruniu, Studio Tańca – Anna i Piotr Andruszkiewicz, Szkołę Tańca – Beata i Tomasz Borkowscy.

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Bądź bezpieczny na drodze” zorganizowanym przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Delegatura w Toruniu, Sekcję Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, PZU S.A. Oddział w Toruniu.

Wyróżnienie w III Przeglądzie Form Plastycznych Dzieci Przedszkolnych Województwa Kujawsko – Pomorskiego pod tytułem „Miejsce, gdzie mieszkam, uczę się, bawię…” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 3 w Toruniu oraz Galerie i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu.

Wyróżnienie w Konkursie Literackim „Dziecięce poezjowanie na temat sprzątania świata” zorganizowanym z okazji miejskiej akcji „Sprzątanie świata – Polska 2004” pod hasłem „Ekologiczny Toruń”.

ROK 2003

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Chcę być bezpieczny na drodze” zorganizowanym przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Delegatura w Toruniu, Sekcję Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Nagroda w Konkursie Plastycznym „Muzyczna Łąka” zorganizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej Dom Harcerza w Toruniu.

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Muzyczna Łąka” zorganizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej Dom Harcerza w Toruniu.

Wyróżnienie w IV Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej „Muzyczna Łąka” zorganizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej Dom Harcerza w Toruniu.

Nagroda w II Międzyszkolnym Konkursie Twórczości Dziecięcej „Radość” zorganizowanym przez Zespół Szkół Nr 16 w Toruniu.

Nagroda w II Twórczych Prezentacji Sześciolatków zorganizowanych przez Teatr Lalek „Zaczarowany Świat” za inscenizację piosenki pt. „Dzwonnik z Notre Dame”.

6 wyróżnień w II Przeglądzie Form Plastycznych Dzieci Przedszkolnych Województwa Kujawsko – Pomorskiego – „Mój wymarzony dzień z Mamą i Tatą” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 3 w Toruniu, Galerię i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu.

I miejsce w I Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedszkolaka w kategorii „Gimnastyka korekcyjna” zorganizowanej przez Centrum Edukacji ATUT.

ROK 2002

IV miejsce w IV Mistrzostwach Przedszkolaków w Tańcu Towarzyskim zorganizowanych przez Stowarzyszenie Promocji Tańca „Styl” w Toruniu, Studio Tańca – Anna i Piotr Andruszkiewicz, Szkołę Tańca – Beata i Tomasz Borkowscy.

I miejsce w I Przeglądzie Gazetek Przedszkolnych Województwa Kujawsko – Pomorskiego zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne „RADOŚĆ” w Bydgoszczy.

I miejsce w Konkursie Plastycznym „Muzyczna Łąka” zorganizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Dom Harcerza” w kategorii czterolatków.

III miejsce w Konkursie Plastycznym „Muzyczna Łąka” zorganizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Dom Harcerza” w kategorii trzylatków.

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży „Zimowe zabawy z Nestle Kangus” zorganizowanym przez Międzyszkolny Klub Sportowy AXEL, Cereal Partners Poland Toruń Pacifik Sp. z o.o., Galerię i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu.

I miejsce w konkursie Diecezjalnym „Aby ślady Twoich stóp przetrwały Ciebie” w kategorii praca plastyczna zorganizowanym przez Galerię „Pod Słońcem” SM Rubinkowo, Caritas Diecezji Toruńskiej.

Nagroda w Konkursie Muzealnym „Zima 2002” zorganizowanym przez Muzeum Okręgowe w Toruniu.

ROK 2001

I miejsce oraz wyróżnienie honorowe w Konkursie Plastycznym „Muzyczna Łąka” zorganizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Dom Harcerza”.

IV miejsce w III Mistrzostwach Przedszkolaków w Tańcu Towarzyskim zorganizowanych przez Stowarzyszenie Promocji Tańca „Styl” w Toruniu, Studio Tańca – Anna i Piotr Andruszkiewicz, Szkołę Tańca – Beata i Tomasz Borkowscy.

ROK 2002

I miejsce oraz wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój ulubiony bohater z bajki” zorganizowanym przez Teatr Lalek „Zaczarowany Świat” z okazji 50 -lecia istnienia teatru.
ROK 1998
II miejsce w Konkursie „Zabawy i łamigłówki dla sprawnej rączki i mądrej główki” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 8 w Toruniu.