Wycieczka „Kraina św Mikołaja” – Przyrodnicy

01.12.2025 roku dzieci z grupy „Przyrodnicy” wybrały się na pierwszą wspólną wycieczkę. Przedszkolaki odwiedziły „Magiczną Krainę Świętego Mikołaja”, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji. Na miejsce dzieci dojechaliśmy autokarem, gdzie już przy wejściu czekały na nie wesołe elfy. Na początku udały się do Komnaty Zabaw, gdzie mogły rzucać „śnieżkami” do celu, grać w kręgle i bawić się w basenie z kulkami. Potem odwiedziły Komnatę Tradycji, by poznać różne zwyczaje związane ze Świętami Bożego Narodzenia, a sali kinowej obejrzały bajkę „Olaf w poszukiwaniu świątecznych tradycji”. Na koniec odbyło się najbardziej wyczekiwane spotkanie ze Świętym Mikołajem, który znalazł czas na rozmowę z dziećmi, a Pani Mikołajowa specjalna maszynka zmieliła wszystkie „złe zachowania”, które się dzieciom przydarzyły przez cały rok. Na pamiątkę przedszkolaki otrzymały czapkę mikołajkową i dyplom grzecznego dziecka, oraz każdy miał możliwość wykonania zdjęcia ze św. Mikołajem. To był bardzo udany czas!

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji – klik