Bal karnawałowy

22 stycznia 2024r. grupa „Odkrywców” wzięła udział w przedszkolnym Balu Karnawałowym „Zdrowo-kolorowo”. Dzieci odbyły kosmiczną podróż z Ufoludkiem odwiedzając różne planety i wykonując zadania. Było mnóstwo tańca i zabawy. Wśród strojów oprócz bohaterów bajek i filmów znalazły się także zdrowe, kolorowe warzywa i owoce!

Dzieci siedzą skrzyżnie w szeregu na podłodze przebrane za: .Picachu, syrenkę Ariel, żołnierza, Elzę, Roszpunkę, Pani w roli ogórka, Dynię, truskawkę, piłkarz, pomidora, policjanta.

Dzieci siedzą w szeregu na podłodze i prezentują swoje stroje: picachu, Ariel, żołnierz, Elza, Roszpunka, Chase, rycerz, marchewka.

Dzieci siedzą w szeregu na podłodze i prezentują swoje stroje: Elza, Chudy, dynia, marchewka, truskawka, piłkarz.