Dzień Chłopca

29.09.2023 „Wędrowcy” obchodzili w  przedszkolu szczególne święto czyli Dzień Chłopca. Z okazji tego święta wszyscy chłopcy zostali odznaczeni krawatami „Super Chłopak”, ponieważ obiecali być: miłym, uprzejmym, pomocnym, uśmiechniętym; bronić dziewczynek z grupy oraz kolegów; używać magicznych słów i sprzątać po sobie zabawki. W tym wyjątkowym dniu wszystkie dziewczynki wraz z Paniami zaśpiewały chłopcom uroczyste „Sto lat”, a następnie wręczyły prezenty. Dzień upłynął dzieciom na wspólnych zabawach sportowych z elementem rywalizacji.

Zdjęcie grupowe chłopców w krawatach na tle napisu DZIEŃ CHŁOPAKA.

Dziewczynka wręcza chłopcu prezent - samolot.

Zdjecie przedstawia grupkę chłopców trzymających samoloty.

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci siedzącą w dwóch rzędach na krzesełkach. Przed kazdym rzędem ustawiona jest wieza z klocków. Celem zabawy jest podawanie klocków do tyłu tak, aby ta sama wieża powstała z tyłu rzędu.

Na zdjęciu dzieci próbują trafić piłką w otwór, który jest umieszczony na zawieszonym kartonie między dwoma stolikami. Dzieci piłkę turlają po stole.

Dzieci ustawiają kolorowe kubeczki na kartkach w odpowiednim kolorze. Rywalizują ze sobą ponownie w dwóch rzędach.