Dzień Pizzy

Dnia 10.02.2024 w grupie „Tropicieli” obchodzonoy Dzień Pizzy. Tego dnia dzieci na zajęciach opowiedziały o tym, jaką pizzę lubią jeść najbardziej, dowiedziały się, skąd ona pochodzi i jakie może mieć na sobie składniki oraz poznały przeróżne ciekawostki na jej temat. Wykonały również pracę grupową przyklejając na przygotowane wcześniej przez nauczycielkę koło z szarego papieru różne składniki, wycięte przez dzieci z gazetek sklepowych.

Dzieci grupowo, ze skupieniem i uśmiechami przyklejają klejem w sztyfcie wycięte przez siebie wcześniej nożyczkami z kolorowych gazetek sklepowych swoje ulubione składniki na papierową pizzę.

Dzieci z dumą i radością prezentują wykonaną wspólnie pizzę. Pozują na tle tablicy, na której umieściły na zajęciach wraz z nauczycielką poszczególne papierowe składniki, jakie mogą występować na pizzy.