Dzień Postaci z Bajek

Dnia 06.11.2023 w grupie „Tropicieli” obchodzono Dzień Postaci z Bajek. Wszystkie dzieci przebrały się w stroje swojej ulubionej postaci, prezentując je z radością przed kolegami oraz koleżankami. Poznały również nazwy starszych bajek i grały w obrazkowe Memory. Na koniec dzieci wspólnie tańczyły i bawiły się do melodii ze znanych bajek oraz pozowały do grupowych zdjęć.

Dziewczynki uśmiechają się i wspólnie pozują do zdjęć przebrane w następujące stroje z bajek: Czarodziejka, Kotek, Kucyk Pony, Elsa, Wróżka, Księżniczka, Czerwony Kapturek, Psi Patrol, Pidżamersi, Myszka Minnie.

Cała grupa Tropicieli wraz z nauczycielką wspólnie pozuje na stojąco, uśmiecha się, robi głupie miny i macha do zdjęcia. Każde z dzieci z dumą i radością prezentuje swoje przebranie.

Chłopcy z szerokimi uśmiechami i śmiesznymi minami wspólnie pozują do zdjęć przebrani w następujące stroje z bajek: Spiderman, Rycerz, Myszka Miki, Pidżamersi, Strażak, Zygzak, Pająk.