Dzień Sportu

Dnia 11.04.2024 w grupie „Tropicieli” odbył się zorganizowany przez nauczycielki dzień sportu. Z tej okazji dzieci wzięły udział w drużynowych zawodach sportowych – dziewczynki i chłopcy rywalizowali między sobą w czterech konkurencjach: rzucanie woreczkiem do celu, przeskoki z woreczkiem trzymanym między kolanami, skok na gumowej piłce oraz przewlekanie szarfy przez ciało. Wszystkie dzieci za poprawne wykonanie ćwiczeń i sprawiedliwą zabawę otrzymały medale.

Cała grupa przebrana w strój gimnastyczny z szerokimi uśmiechami pozuje przed ćwiczeniami do wspólnego zdjęcia pod napisem ,,Dzień Sportu''.

Chłopiec i dziewczynka biorą udział w drugiej konkurencji - rzucają kolorowymi woreczkami do celu - do obręczy hula hop. W tle widać dzieci - drużyny oczekujące na swoją kolej i dopingujące dzieci wykonujące rzuty.

Chłopiec szeroko się uśmiecha i pozuje do zdjęcia pokazując swój zdobyty w konkurencji sportowej niebieski medal, na którym znajduje się super bohater oraz napis ,,Sportowiec na medal''.