Przyrodnicy – Dzień Ziemi

Tego dnia mali „Przyrodnicy” ubrani w kolorach naszej planety obchodzili jej dzień. Dzieci miały okazję spędzić zabawy w środowisku zaśmieconym i szybko zorientowały się, że ich przestrzeń nie jest przyjemna. Samodzielnie podjęły decyzję, że powinny ją posprzątać. Pamiętały o odpowiedniej segregacji. W czystej przestrzeni zabawy były znacznie przyjemniejsze. Nasza sala jest małą przestrzenią, ale dzieci doskonale wiedzą, że śmieci powinny trafiać do śmietnika.

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci przedszkolnych ustawionych na tle napisu Dzień Ziemi.

Na zdjęciu dzieci  siedzą na dywanie Sali przedszkolnej, na której znajdują się kwiaty z krepy, sztuczne ognisko.

Fotografia przedstawia dzieci bawiące się w sali przedszkolnej na dywanie. Dzieci chowają się na dywanie w pozycji skulonej, a nauczyciel przykrywa je chustą animacyjną.