Sportowe otwarcie roku szkolnego 2023/2024 miasta Torunia

Dnia 26 września 2023 r., w ramach otwarcia sportowego roku szkolnego 2023/24 m. Torunia na Stadionie Miejskim przy ulicy Bema 23/29, nasze przedszkole reprezentowała grupa 6-latków z „Poszukiwaczy”. Sportowy duch nie opuścił naszych zawodników, o czym najlepiej świadczy pokonanie toru przeszkód z trzecim czasem dnia. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Na zdjęciu dzieci w sześcioosobowej grupie stoją na murawie stadionu miejskiego przy ul. Bema w Toruniu, obejmują się, zagrzewając się wzajemnie do występu w zawodach sportowych. Na dalszym planie trybuny sportowe z pozostałymi uczestnikami zawodów oraz ich opiekunami.

Na zdjęciu radosny chłopiec pokonuje tor przeszkód podczas zawodów otwarcia sportowego roku szkolnego 2023/24 miasta Torunia na Stadionie Miejskim przy ul. Bema. Tor przeszkód zlokalizowany jest na bieżni,w pobliżu trybun sportowych. W tle reprezentanci innych drużyn przedszkolnych wraz z opiekunami.