Traperzy – Dzień Edukacji Narodowej

14 października – Święto Edukacji Narodowej to szczególny dzień dla wszystkich nauczycieli. W naszym przedszkolu świętowaliśmy nieco wcześniej, bo zaczęliśmy przygotowania 12 października.

Dzieci z grupy Traperzy wybrały się na pobliskie targowisko celem zakupu 50 jabłek, dla każdego pracownika Przedszkola Miejskiego nr 11. Dzieci wybierały piękne jabłka. Po powrocie przedszkolaki ozdabiały  palcem maczanym w farbie  bileciki, które były przyczepione do jabłek.

Następnego dnia dzieci rozdały  upominki wszystkim nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi.

W ten niezwykły dzień dzieci podziękowały za miłość, serce, opiekę i trud włożony w ich wychowanie i edukację. Każde jabłko wraz ż życzeniami wzbudzało zachwyt i wzruszenie na twarzach obdarowanych. Miło i sympatycznie spędziliśmy ten dzień.

Fotorelacja – klik