Traperzy – „Święto Rodziny – olimpiada sportowa”

Dnia 24 maja odbyło się w naszej grupie „Święto Rodziny – olimpiada sportowa”. Wszystko rozpoczęło się występem artystycznym dzieci w języku angielskim pt. „The Turnip”. Następnie tata Bartka zapalił znicz olimpijski i rozpoczęła się wielka rozgrzewka :). Cała nasza gromadka wzięła udział w 11. edycji „Sprintem do maratonu 2024” w ramach akcji czasopisma Bliżej Przedszkola. Po biegu przyszła kolej na olimpijskie konkurencje, w których brały udział całe rodziny, oczywiście w każdej konkurencji byli sami zwycięzcy. To był świetny czas spędzony w rodzinnej atmosferze.

Grupa dzieci stoi w rzędzie i prezentuje przedstawienie w jezyku angielskim.

Tata dziecka zapala symbolicznie znicz olimpijski i tym samym rozpoczyna olimpiadę sportową.

Rodzice w raz z dziećmi aja naklejone numery startowe do biegu, wszyscy biorą aktywny udział w rozgrzewce.

Rodzice i dzieci aktynwie uczestnicza w zabawach podczas przedszkolnej olimpiady.

Dzieci aktynwie uczestnicza w zabawach podczas przedszkolnej olimpiady.

Rodzice aktynwie uczestnicza w zabawach podczas przedszkolnej olimpiady.

Fotorelacja z biegu „Sprintem do maratonu”

Udzial rodzicow i dzieci w biegu w spincie do maratonu.  Uczestnicy sprintu dobiegają na metę.

Wszyscy uczestnicy dotarli na mete