Traperzy – Mikołajki

6 grudnia, jak co roku, dzieci z grupy Traperzy obchodziły Mikołajki. Dzień ten rozpoczął się wyjątkowo, ponieważ wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ubrane na czerwono z mikołajkowymi gadżetami. W sali zapanowała magiczna atmosfera. Podczas obchodów Mikołajek dzieci ze wszystkich grup zgromadziły się na sali wielofunkcyjnej, gdzie wysłuchały treść listu od Świętego Mikołaja. List ten okazał się początkiem naszej zabawy w małych detektywów. Dzieci za pomocą wyznaczonych tropów docierały do stacji, z których dowiadywały się o tradycjach świątecznych w innych krajach. Na każdej stacji dzieci czekały ciekawe zadania m.in. wykonanie Mikołaja z origami, segregowanie bombek według przyjętego kryterium, czy układanie puzzli. Dzieci bardzo dobrze poradziły sobie z wykonaniem zadań. Na koniec otrzymały od Świętego Mikołaja worek pełen prezentów, które bardzo dzieci ucieszyły.

Dzieci z całego przedszkola siedzą w kręgu i uważnie słuchają listu od Świętego Mikołaja

Dzieci są na holu przedszkola, podążają za tropami  .

Dzieci siedząc na dywanie układają puzzle.

Dzieci pozują do wspólnego zdjęcia w tle widać świąteczną dekorację.