Zdobywcy – Wycieczka do Muzeum Podróżników im. Tony`ego Halika

Dnia 17 kwietnia „Zdobywcy” wybrali się na wycieczkę do Muzeum Podróżników im. Tony`ego Halika. Dzieci miały okazję pogłębić wiedzę na temat patrona swojego przedszkola- Tony Halika. Zdobywcy dowiedzieli się wielu ciekawostek na temat różnych państwa na świecie, które odwiedził słynny podróżnik, oglądały filmy i eksponaty pochodzące z różnych części świata. Wycieczka była również okazją na mile spędzony czas w gronie rówieśników z grupy.
Wiktor S. : ” Fajna była wycieczka i to muzeum”.
Adam: ” Najbardziej zapamiętałem grę Indian, która wyglądała jak karuzela”.
Filip: ” Wszystko mi się podobało i autobus też”.
Zdjęcie pierwsze przedstawia grupę dzieci wraz z nauczycielem na tle wejścia do Muzeum.
Zdjęcie drugie przedstawia grupę dzieci znajdującą się w muzeum. Dzieci stoją na tle eksponatów pochodzących z różnych stron świata.
Zdjęcie trzecie przedstawia grupę dzieci siedzącą na ławce na przystanku autobusowym.