Urodziny w styczniu

W styczniu w grupie „Tropicieli” obchodzono piąte urodziny Grzesia, Marceliny, Czarka M., Huberta oraz Niny. Wszystkim dzieciom koleżanki i koledzy zaśpiewali głośne ,,sto lat” i złożyli szczere i ciepłe życzenia urodzinowe. Jubilaci przygotowali z tej okazji słodkie upominki dla każdego.

Na zdjęciu przedstawiony chłopiec, który po pomyśleniu życzenia dmucha pięć kolorowych, urodzinowych świeczek.

Na zdjęciu przedstawiony jest Grzesiu, który po pomyśleniu życzenia dmucha pięć kolorowych, urodzinowych świeczek. Obok niego stoi kawałek słodkiego, czekoladowego tortu, który wykonał wspólnie z mamą.

Na zdjęciu przedstawione są wszystkie dzieci z grupy, które z zaangażowaniem i radością śpiewają Hubertowi i Ninie ,,sto lat'' z okazji ich urodzin. Jubilaci mają również przy sobie postawione torebki z małymi upominkami dla koleżanek i kolegów.

Jubilatka z szerokim uśmiechem pozuje do zdjęcia, trzymając w rękach ozdobną ramkę z przyklejonymi na niej urodzinowymi, kolorowymi obrazkami.