Wszystkie grupy przedszkolne – Teatrzyk Pomarańczowy Cylinder przedstawienie pt. „ Leśne opowieści”.

Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym teatru „Pomarańczowy Cylinder” pt. „ Leśne opowieści”. Aktorzy zaprosili widownię do zwariowanego lasu, gdzie zwierzaki opowiedziały kilka ciekawych historii z pouczającą puentą. Mądry kruk Karol, miś, pszczółka i wiewiórki, poprzez zabawę uczyły ważnych prawd, które okazały się bardzo uniwersalne i obowiązują także w ludzkim świecie. Mogliśmy więc przypomnieć sobie jak należy zachować się w różnych sytuacjach, co to znaczy przyjaźń, tolerancja, poszanowanie czyjejś własności, czy przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Przedstawienie miało charakter humorystyczny, aczkolwiek wywołało całą gamę emocji od płaczu do śmiechu. Nie zabrakło dowcipów i spontanicznej reakcji publiczności, która w doskonałych humorach pożegnała aktorów.

aktorzy przygotowuja sie do wystepu

dzieci czerpia radosc z oglądanej bajki

dzieci oglądają przedstawienie