Zdobywcy – Dzień Przedszkolaka

Dnia 20.09.2023r. obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Z tego okazji każde dziecko przyszło do przedszkola w wyśmienitym humorze. W kolorowej i udekorowanej balonami sali tańczyliśmy, a później dołączyły do nas dzieci z grupy „Badacze”. Na początku bawiliśmy się wspólnie chustą animacyjną z mnóstwem piłeczek i bańkami mydlanymi, a następnie Panie zorganizowały nam kino wykorzystując do tego projektor ze starymi bajkami na kliszy. Bardzo nam się to podobało, tym bardziej, że zajadaliśmy się pysznym popcornem. Na zakończenie dnia otrzymaliśmy od naszych Pań medale, pamiątkowe lizaki i kolorowanki. Dzień był bardzo udany!
Zuzia – Mi się najbardziej podobało kino. Nie widziałam wcześniej takiego projektora.
Wiktor S. – Najbardziej to mi smakował popcorn.
Paulina – Mi się podobało wszystko.

Grupa dzieci trzyma chustę animacyjną

Dzieci bawią się chustą animacyjną na której są piłeczki

Dzieci bawią się chustą animacyjną

Dzieci oglądają wyświetlaną bajkę z projektora na holu przedszkola.

Na zdjęciu dzieci siedzą na krzesełkach.

Grupa dzieci pozuje z dyplomami do zdjęcia.