Zdobywcy – Muzyka etniczna

Dnia 08.11.2023r. dzieci z grupy Zdobywcy po raz pierwszy uczestniczyły w warsztatach muzyki etnicznej. Dzieci  miały okazję zobaczyć, usłyszeć, a także samodzielnie zagrać na instrumentach przypominających zwierzęta i wydających dźwięki zwierząt. Warsztaty okazały się dla dzieci niezwykłą atrakcją. Wszyscy wyszli z nich bardzo zadowoleni.
Agata: ” Najbardziej podobały mi się instrumenty przypominające żabę”
Magda: ” Podobało mi się jak grałam na instrumentach”
Amelia: ” Wszystko było bardzo fajne. Podobało mi się”
Zdjęcie pierwsze przedstawia grupę dzieci siedzącą w półkolu. Na środku znajduje się mężczyzna prezentujący dzieciom instrumenty wyglądem przypominające jaszczurki.
Zdjęcie drugie przedstawia grupę dzieci siedzącą w rzędzie na dywanie. Dzieci trzymają w rękach instrumenty przypominające żaby. Dzieci próbują na nich zagrać.
Zdjęcie trzecie przedstawia grupę dzieci siedzącą w półkolu na dywanie. Dzieci trzymają w dłoniach instrumenty i próbują na nich zagrać. Za plecami dzieci stoi mężczyzna grający na bębnie.