Zdobywcy – Pierwszy Dzień Wiosny

Dnia 21.03.2024r. Zdobywcy obchodzili pierwszy dzień wiosny. Ze względu na niesprzyjającą pogodę dzieci wzięły udział w wiosennym przemarszu korytarzami przedszkola. Każdy Zdobywca przygotował z rodzicami pięknego wiosennego kwiata, który był wspaniałą ozdobą wiosennego korowodu. Dzieci uczestniczyły także w wiosennych zabawach ruchowych. I tak: wcieliły się w role motyli, które szukały swojego kwiatka, poruszały się w rytm muzyki tańcząc z kolegą i koleżanką, brały udział w zabawach z chustą animacyjną. Wszystkie dzieci z uśmiechem na twarzy powitały wiosnę.
Wiktor C.: ” Podobało mi się jak chodziliśmy korytarzem i wołaliśmy ” Witamy wiosnę”;
Amelia : ” Mi się podobało wszystko. Dzieci miały ładne kwiaty”;
Magda: ” Fajne były zabawy z muzyką i chusta”;

djęcie pierwsze przedstawia dzieci ustawione w rzędzie. Dzieci trzymają w dłoniach tabliczki z napisami: " Wiosna" i " Witamy wiosnę" oraz kwiaty wykonane z papieru i krepy.

Zdjęcie drugie przedstawia dzieci trzymające w dłoniach kolorowa chustę animacyjną. Dzieci znajdują się w sali przedszkolnej.