Zdobywcy – Wycieczka do Magicznej Krainy Świętego Mikołaja

Dnia 12 grudnia „Zdobywcy” odwiedzili wioskę Świetego Mikołaja w Górsku. Poza największą atrakcją, którą było spotkanie ze Świętym Mikołajem, dzieci uczestniczyły w wielu bardzo ciekawych wydarzeniach. „Zdobywcy” mieli okazję pobawić się w sali zabaw, obejrzeć w kinie świąteczną bajkę, której ukoronowaniem było zdjęcie z Olafem, a także wykonali własnoręcznie bombki, które następnie zabrali do domu, uczestniczyli w zabawach w sali sensorycznej. Dzieci były zachwycone, że miały okazję odwiedzić Mikołaja. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni.
Zosia: ” podobało mi się wszystko. Wszystkie atrakcje były super”
Wiktor S.: ” Podobał mi się najbardziej Mikołaj. Powiedziałem mu co chciałbym dostać”
Amelia: ” Wszystko było super. Fajnie, że mogliśmy spotkać Mikołaja i zrobić bombki”
Pięcioro dzieci stoi na przy tablicach do rzutu piłkami,na których jest bałwan i renifer. Dzieci się uśmiechają.
Dzieci trzymają kolorową chustę animacją i energicznie nią poruszają. Za nimi stoi elf.
Grupa dzieci stoi przy Św. Mikołaju i Mikołajowej. Dzieci mają na głowach czapki mikołajkowe,a w ręce trzymają certyfikaty grzecznego dziecka.
Grupa dzieci stoi na scenie w kinie. Razem z nimi stoi bałwan Olaf z  bajki "Kraina lodu".
Dzieci bawią się w basenie w piłkami.
Dzieci siedzą przy długim stole i ozdabiaja bombki przy użyciu kleju i brokatów. Dzieci na głowie mają czapki.