Zdobywcy – zajęcia edukacyjne ze studentkami UMK

05.02.2024r. ” Zdobywcy” gościły w swojej sali studentki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Panie przygotowały dla dzieci zajęcia pt. ” Dekoracja balonów, zabawa kształtami”.  Dzieci z niezwykłym entuzjazmem brały udział w zorganizowanej aktywności.  Zdobywcy mieli okazję utrwalić nazwy figur geometrycznych, ozdabiać dostępnymi materiałami i  według własnych pomysłów balony. Dzieci doskonaliły także umiejętność wypowiadania się na temat stworzonych przez siebie dzieł. Na zakończenie, po świetnie wykonanym zadaniu,  Zdobywcy zostali obdarowani przez Panie upominkami.
Wypowiedzi:
Olek: ” Podobało mi się jak ozdabialiśmy balony”.
Wiktor S. : ” Mi się podobały świecące taśmy i kryształki”.
Amelia: ” Mi się podobało jak opowiadaliśmy o balonach”.

Zdjęcie pierwsze przedstawia grupę dzieci i dwie panie. Dzieci trzymają w dłoniach udekorowane według własnych pomysłów balony oraz naklejki.

Zdjęcie drugie przedstawia grupę dzieci siedzącą przy stolikach i ozdabiającą balony. W lewym górnym rogu znajduje się pani, pomagająca dzieciom w wykonaniu zadania.

Zdjęcie trzecie przedstawia na pierwszym planie dwóch chłopców, którzy trzymają w dłoniach białe balony. Za nimi znajduje się uśmiechnięta kobieta.